Proudnice KLIMEŠ

Kód skladu

Typ: Nový produkt

2 000 Kč

Proudnice KLIMEŠ

Více informací

Sportovní proudnice Klimeš

Proudnice jsou určené především pro hasiče, zejména pro jejich sportovní soutěže a nácviky. Odpovídají požadavkům a Pravidlům požárního sportu a Plamenu pro mládež v České a Slovenské republice.

Proudnice jsou vyráběny na CNC strojích. Pro zlepšení vlastností materiálu a jejich vzhledu, jsou proudnice dodávány s povrchovou úpravou dekorativním eloxováním a tryska se speciální úpravou. Lze si zvolit z 10 barev, tj. červená, oranžová, zlatá, žlutá, zelená, modrá, malinová, fialová, titanová, černá. Případně tyto barvy libovolně kombinovat.

Délka a hmotnost proudnice je přizpůsobena potřebám „proudařů" - aby co nejméně překážela při běhu a při výstřiku vody byl zpětný ráz co nejmenší (aby co nejméně "kopala"). Pracovní tlak proudnic max. 1,6 Mpa.

Bez spojky je hmotnost proudnice cca 540 gramů a délka, rovněž bez spojky cca 410 mm. Se spojkou DIN (STORZ) je délka proudnice, včetně ozubů cca .. mm. Vnitřní průměry, resp. redukce průměrů jsou přizpůsobeny co nejmenším hydraulickým ztrátám na proudnici a dosažení pokud možno co nejlepšího kompaktního výstupního proudu. Proudnice jsou rozebíratelné a mají výměnné trysky. Jsou osazeny tryskami o průměru 12,5 mm (+/-0,1 mm) případně 13 mm. Proudnice jsou označeny výrobcem (www stránky).

Proudnice jsou na straně ke spojce ukončeny závitem G2 a lze na ně připojit spojku používaného standardního systému v příslušné zemi. V ČR, Slovensku a Německu je to systém STORZ.

Lze objednat bez spojky, se spojkou AL, nebo kovanou spojkou (AWG).

Barevnou variantu zvolte v menu.

V případě objednání barevné kombinace uveďte tuto kombinaci do poznámky.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.