Zásahové rukavice ONDRA NCG-936

Kód skladu

Hasičské celotextilní zásahové rukavice NCG-936 ONDRA, čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou
Pouze do doprodání skladových zásob!

Tento produkt již není na skladě

Hasičské celotextilní zásahové rukavice NCG-936 ONDRA

• Zásahová čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou
  • Základním materiálem použitým zejména na hřbetu je nehořlavá tkanina s RIP STOP vazbou, která při mechanickém protržení zabrání rozšíření defektů a dalšímu trhání.
  • Dlaň je vyrobena z Nomexu ® s polyuretanovým povrstvením, který zajišťuje ochranu před teplem a oděrem a přitom je pružný a tím umožňuje vysokou citlivost a komfort při práci.
  • Rukavice je vybavena vysoce prodyšnou a věděodolnou membránou Porelle®,která zabraňuje průniku krve a bakterií.
  • Další vrstvu tvoří kombinace technického Kevlaru® a Nomexu®, která zvyšuje odolnost rukavice proti teplu a řežu.
  • Poslední vrstvou – podšívkou je 100% Kevlar®.
  • Rukavice je opatřena výztuhami kloubů, které zvyšují ochranu proti mechanickým rizikům.
  • Na každé rukavici je karabinka sloužící pro připnutí rukavice k zásahovému oděvu

Rukavice je testována podle EN 659: 2008 a EN 388:2003

Velikostní sortiment: 7, 8, 9, 10, 11, 12