Bezpečnostní svítilna LIGHT ADALIT L-3000

Kód skladu SVITILNA-LA-L-3000

Typ: Nový produkt

10 200 Kč

LIGHT ADALIT L-3000 bezpečnostní svítilna

Více informací

Bezpečnostní svítilna LIGHT ADALIT L-3000

L-3000 je určena do nejnáročnějších provozů, na čerpací stanice, jako svítilna do vozidel, či doplňková svítilna pro hasiče a záchranáře.

Tato dobíjecí Li-Iontová svítilna nabízí nový systém s rozložením LED diod pro dosažení ideálního krokového světla. Samozřejmostí je nastavení intenzity světla. Nadprůměrný výkon svítilny zajišťují dvě LED diody, každá se svítivostí 135 lumenů. Výdrž baterie se různí dle nastavení módu intenzity svícení od 4 do až 8 hodin. Svítilna je vybavena displejem zobrazujícím zbývající čas do úplného vybití. Možné je také zvolit funkci osvětlení s velkým dosahem a funkci blikání.

Svítilna L3000 má otočnou hlavu nastavitelná do úhlu 0° - 45° - 90°. Tělo svítilny je vyrobeno z vysoce odolné termoplastické pryskyřice. Atest ATEX do zóny 0, stupeň krytí IP67.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.