Haix Fire Eagle

Kód skladu

Typ: Nový produkt

6 500 Kč

Zásahová obuv HAIX Fire Eagle
Nízká a lehká obuv plná inovativních řešení. Splňuje všechny požadavky pro zásahové boty pro hasiče,
byla představena na veletrhu Interschutz 2015.

Více informací

HAIX Fire Eagle
Obuv je nízká, se systémem zapínání na dvě tkaničky, který známe již z Fire Hero. Zvýrazňující prvky jsou vyvedeny ve žluté barvě – cílem bylo zvýšit viditelnost boty v kouři a to i v případě, že hasič leze po čtyřech – proto najdeme barvu i na podrážce.
Bota váží méně než 1000 gramů. Kevlarová špička, ocelová stélka v podrážce a také membrána Crosstech, odolná vůči patogenům, oděru a propustnosti vody. Celá podrážka je uvnitř vypěněná, což má příznivé účinky na odpružení obuvi. Klimatický systém HAIX navíc zaručuje, že se cítíte v botě pohodlně i po delší době. V oblasti holeně a nártu chrání speciální chrániče. Anatomicky tvarovaná špička je vyrobena z ultra lehkého složeného materiálu. Se třemi různými vložky pro nohy postele si můžete nastavit šířku boty přizpůsobení. CROSSTECH® membrána chrání vaše nohy nejen proti vlhkosti. Utěsňuje obuv a chrání před viry a bakteriemi. High-tech membrána je vysoce prodyšná.  

Technické parametry:
Síla kůže: 2 - 2,2 mm
Voděodolnost: ano
Prodyšnost: ano (5.0 mg/cm2/h)
Podešev: XP 017, protiskluzná Antistatická: ano
Výška: 23 cm
Membrána: CROSSTECH - odolná proti bakteriím a virům
Hmotnost:  cca 950 g / jedna bota
Certifikace: CE 0197 EN 15090:2012 HI3 CI M SRC - type F2A 
Velikosti: 35 - 47
Velikost:  48 - 50 za příplatek 20% !!!! (nutná platba předem)Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.