Požární hlásič SD-218 I

Kód skladu SD-218-I

Typ: Nový produkt

430 Kč

Požární hlásič SD-218 I - propojitelný, včetně 9V baterie

Požární hlásič / detektor kouře SD-218-I poskytuje varování před kouřem šířícím se v důsledku doutnání, nebo hoření. Univerzální, spolehlivý propojitelný hlásič požáru SD-218-I je vybaven opticko-kouřovým snímacím prvkem s přesnou detekcí kouře.

Více informací

SD-218-I je autonomní propojitelný hlásič požáru / detektor kouře, neobsahující radioaktivní materiály. Nedetekuje teplo, plamen a plyny.
Detektor je navržen pro včasné varování před začínajícími a rozvíjejícím se požárem prostřednictvím detekce kouře. Detektor signalizuje nebezpečí pomocí vnitřní sirény o hlasitosti 85dB/3m a blikající červené LED diody.
Tato signalizace umožňuje zamezení dalšímu šíření požáru, např. pomocí hasicího přístroje, případně opustili budovu.
Detektory Vás mohou včas varovat pouze pokud jsou nainstalovány v místnosti s požárním rizikem a dále řádně udržovány a testovány dle návodu.

Lze propojit: až 38ks

Detektory nejsou určeny pro instalaci v průmyslovém prostředí. Detekční oblast detektoru je 60m2. Přesněji válec o poloměru kruhové podstavy 6m a max. doporučené výšce 6m. Detektor instalujte vždy na strop co nejblíže středu místnosti. Pokud to není možné, najděte jiné vhodné místo na stropě se vzdáleností min. 0,5m od kterékoliv svislé stěny. Zkontrolujte zda vzdálenost detektoru od kteréhokoliv rohu místnosti je menší než 6m.
Ve všech směrech pod detektorem se musí udržovat volný prostor alespoň 0,5 m.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.