Hasicí sprej SAFE 500

Kód skladu SPREJ-SAFE-500

Hasicí sprej SAFE 500

Hasicí spreje SAFE jsou primárně určeny k hašení začínajících požárů v bytech, kuchyních, garážích, automobilech, kancelářích, chatách, kempech nebo při grilování. Mají kompaktní velikost, malou hmotnost a máte je vždy při ruce.

Pěnový hasicí sprej SAFE 500

je ideální k hašení začínajících požárů v bytech, kuchyních, kancelářích, automobilech, garážích, chatách, kempech nebo při grilování.

Pohotový a účinný pomocník pro případ začínajícího požáru. Rychlý zásah, spolehlivost, snadná manipulace a výhodná cena jsou hlavními přednostmi hasicího spreje SAFE 500.

Umožňují rychlý zásah, nabízí spolehlivost, snadnou manipulaci a umožňují skladování od - 20 °C do +50 °C.
Pohotoví a maximálně účinní pomocníci pro okamžitou likvidaci požáru nezanechávající po použití druhotná poškození.
Speciální ekologické hasivo s aktivními složkami zajišťuje široký rozsah použití a hašení požárů pevných látek, kapalných látek, tuků a olejů.
Díky speciálnímu rozprašovači se upravený proud hasicí látky mění v jemný pěnový aerosol absorbující velké množství energie hoření.
Hasicí látka vytvoří film s modifikovanými chemickými účinky ochlazující místo požáru a zabraňujícími opětovnému vzplanutí.

Technická specifikace

Je určen k hašení požárů třídy A, B, F a E

Hasicí schopnost třída požáru:
A - Požáry pevných hořlavých látek (například: dřevo, papír, sláma, uhlí, guma, textil, plast apod.)
B - Požáry hořlavých kapalin (například: benzín, nafta, oleje, barvy, alkohol apod.).
F - Požáry jedlých olejů a tuků
E - elektrické zařízení pod napětím

Testován na hasicí schopnost:
3A, 13B , 5F, E - elektrická zařízení pod proudem do 1000V.

Hasicí látka: pěnový koncentrát AFFF - vodný roztok tenzidů, biologicky odbouratelná a netoxická.
Objem hasiva: 500ml
Pohonná látka: dusík / N2.
Tlak (při plném obsahu): 1.0 MPa při 25 °C
Dostřik: 3-4 m
Doba činnosti při hašení: 19 s
Teplota pro dlouhodobé skladování: - 20 °C až +50 °C
Hmotnost: 650 g
Průměr a výška: 66 x 240 mm
V souladu s normou: BS 6165:2002
Testy: MPA Dresden GmbH, TÜV, EQC
Nenahrazuje hasicí přístroj podle ČSN EN-3.