Sirup Limo Bar Energy 0,5l

Kód skladu LB120ENER

Typ: Nový produkt

115 Kč

Limo Bar Sirup Energy 0,5l
Nezáleží na tom, zda máte za sebou náročný trénink, proflámovanou noc nebo třeba dvojitou šichtu. Potřebujete rychle postavit na nohy a fungovat. K tomu slouží energetický nápoj Energy. Z 500 ml sirupu obsahujícího životabudiče jako kofein či taurin, ale také vitamíny C, B6 a B12 připravíte 12 litrů chutného nápoje, který vaše baterky rychle nabije na 100 %.

Více informací

Na externím skladě

Sirup Limo Bar Energy láhev 0,5l

Energie plnými doušky

Znáte ten pocit, kdy potřebujete dobít baterky, pokud možno hned a na 100 %? Na procházku lesem, cvičení ani jógovou meditaci nemáte dost času, přesto není důvod k panice! Na nohy vás postaví vydatná dávka energetického nápoje energy drink od LIMO BARu. Rychle, levně a efektivně.

Životabudič za pár korun

Energy drink sirup obsahuje životabudiče jako kofein či taurin, ale také vitamíny C, B6 a B12. Z 500 ml sirupu připravíte 12 litrů chutného nápoje a s minimálními náklady získáte maximum energie na zdolání jakékoliv výzvy.

Postup přípravy

krok     krok    krok     krok

Láhev určenou pro výrobníky LIMO BAR naplňte vodou.

Upevněte láhev ve výrobníku. Jednoduše “zacvakněte” pomocí systému Click & Fix.

Nasyťte vodu CO2 stiskem tlačítka sycení. Nezapomeňte nastavit velikost bublinek.

Do nasycené vody přidejte sirup v souladu s doporučeným dávkováním.


Složení

Obsahuje izoglukózu a sladidlo
Snížený obsah energie
Poměr ředění: jeden díl sirupu na 23 dílů sycené vody
Složení: glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, základní suroviny (aromata, taurin, kofein) potravinářská kyselina: (kyselina citrónová), sladidla (cyklamát sodný, aspartam*, acesulfam K), konzervanty: sorbát draselný, benzoát sodný, barviva (E 150D, E 104**), vitamíny: vitamín C, kyselina nikotinová, kyselina pantotenová, kyselina listová, vitamín B6, vitamín B12 
**u dětí může negativně ovlivnit jejich aktivitu a pozornost
*obsahuje zdroje fenylalaninu

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 ml sirupu ve 100 ml hotového nápoje připraveného doporučeným způsobem
Obsah energie 720 kJ (172 kcal) 30 kJ (7 kcal)
Bílkoviny 0 g 0 g
Sacharidy 36 g 1,5 g
Tuky 0 g 0 g
Taurin 480 mg 20 mg
Kofein 240 mg 10 mg
Vitamín C 20 mg  
Vitamín B6 0,66 mg

 

Kyselina nikotinová 6 mg  
Kyselina pantotenová

2 mg

 
Kyselina listová 0,06 mg  

Vyrobit si vlastní domácí limonádu není s LIMO BAR žádná věda. LIMO BAR se soustředí na výrobu nízkokalorických ovocných sirupů a další sortiment, díky kterému si můžete ochutit vaše po domácku vyrobené limonády.

V tom vám pomohou naše výrobníky sody a jejich příslušenství. Dopřejte si každý den lahodné a zdraví prospěšné ochucené limonády s podílovou složkou ovoce až 33 %, což dělá z našich sirupů jedničky na trhu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.