Sirup Limo Bar Mango 0,5l

Kód skladu LB211MAN

Typ: Nový produkt

115 Kč

Limo Bar Sirup Mango 0,5l

Budete po ní toužit znovu a znovu, ale kdykoliv své touze podlehnete, nebudete se cítit provinile. Chuť domácí limonády vyrobené z mangového sirupu LIMO BAR je totiž návyková. Podíl ovocné složky činí minimálně 33 %, nepřidáváme cukr ani umělá barviva. Z 500 ml sirupu připravíte 12 litrů osvěžující mangové limonády.

Více informací

Na externím skladě

Sirup Limo Bar Mango láhev 0,5l

Smyslná chuť, vůně a barva

Domácí limonáda vyrobená z mangového sirupu LIMO BAR je potěchou i pro ty nejnáročnější chuťové pohárky. Kdo jednou ochutná, už nikdy po ní nepřestane toužit, znovu a znovu jí podlehne. S radostí a bez výčitek. Sirup je vyroben ze skutečného ovoce (podíl ovocné složky činí minimálně 33 %), bez přidaného cukru a umělých barviv.

Domácí limonáda snadno, rychle, levně

Perlivá mangová limonáda může být na vašem stole kdykoliv si vzpomenete, s minimálním úsilím a náklady. Z 500 ml sirupu výrobník sody LIMO BAR v mžiku připraví 12 litrů nápoje!

Postup přípravy

krok     krok    krok     krok

Láhev určenou pro výrobníky LIMO BAR naplňte vodou.

Upevněte láhev ve výrobníku. Jednoduše “zacvakněte” pomocí systému Click & Fix.

Nasyťte vodu CO2 stiskem tlačítka sycení. Nezapomeňte nastavit velikost bublinek.

Do nasycené vody přidejte sirup v souladu s doporučeným dávkováním.

Složení

Obsahuje izoglukózu a sladidlo
Snížený obsah energie
Poměr ředění: jeden díl sirupu na 23 dílů sycené vody
Obsah ovocné šťávy: minimálně 1,37 % v nápoji připraveném podle doporučeného způsobu přípravy
Složení: glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, mangová šťáva z koncentrátu (naředěno z 33% koncentrátu), potravinářská kyselina (kyselina citrónová), aroma, arabská guma, glycerol, sladidla (cyklamát sodný, aspartam*, acesulfam K), barviva (beta-karoten, beta-apo-karoten, lutein), konzervanty: sorban draselný, benzoát sodný, antioxidant: alfa-tokoferol
*obsahuje zdroje fenylalaninu

průměrné nutriční hodnoty

  ve 100 ml sirupu ve 100 ml hotového nápoje připraveného doporučeným způsobem
Obsah energie 1289 kJ (308 kcal) 54 kJ (13 kcal)
Bílkoviny 0 g 0 g
Sacharidy 72 g 3 g
Tuky 0 g 0 g

Vyrobit si vlastní domácí limonádu není s LIMO BAR žádná věda. LIMO BAR se soustředí na výrobu nízkokalorických ovocných sirupů a další sortiment, díky kterému si můžete ochutit vaše po domácku vyrobené limonády.

V tom vám pomohou naše výrobníky sody a jejich příslušenství. Dopřejte si každý den lahodné a zdraví prospěšné ochucené limonády s podílovou složkou ovoce až 33 %, což dělá z našich sirupů jedničky na trhu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.