Detektor narkotizačních plynů 12/24V

Kód skladu MSG-150

Typ: Nový produkt

2 800 Kč

Detektor narkotizačních plynů MSG 150 12/24V

Detektor plynu reagující na všechny běžné omamné (narkotizační) plyny na bázi etheru, butanu, ethanu, chloroformu a trichlorethylenu. Přítomnost takového plynu spustí okamžitě.

Více informací

Detektor plynu reagující na všechny běžné omamné (narkotizační) plyny na bázi etheru, butanu, ethanu, chloroformu a trichlorethylenu. Přítomnost takového plynu spustí okamžitě vizuální a zvukový alarm. Detektor reaguje již od nízké koncentrace plynu.

Specifikace:

Napájení detektoru: 12/24V
Detekce: Reaguje na všechny běžné omamné plyny
Indikace: Zvukový a vizuální alarm
Spínací Relé: ano, 10A spínací relé

Automatické přizpůsobení okolnímu ovzduší
Provozní teplota: nezávislý na okolní teplotě
Automatický test s vizuální indikací chyby: ano
Manuální funkční test: ano
Samočistící plynový sensor: ano
Použití: pro včasné upozornění na přítomnost omamných plynů

Detektor v praxi

Přespáváte v karavanu / kamionu na cestách v tuzemsku nebo zahraničí? Jistě jste slyšeli o případech (a není jich málo) vykradení prostoru za vaší přítomnosti. K praktikám zlodějských gangů (tzv. uspávačů) patří použití omamných (narkotizačních) plynů. Než vás obdaří svou návštěvou, vstříknou větracími otvory do obytné části plyn pomocí kterého přítomné osoby uspí. Poté jim už nic nebrání vniknutí do obytného prostoru i ve vaší přítomnosti. V tomto případě vám nepomůže ani sebelepší alarm. Investice do detektoru narkotizačních plynů je minimální v porovnání s možnými důsledky nezvané návštěvy.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.