DETEKTOR PLYNŮ GASALERT QUATTRO

QT-XWHM-R-Y-EU

Nový produkt

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY, O2, H2S, CO) GASALERT QUATTRO

Robustní a spolehlivý čtyřplynový detektor GasAlert Quattro kombinuje komplexní rozsah funkcí s jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka.

Více informací

24 500,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Robustní a spolehlivý čtyřplynový detektor GasAlert Quattro kombinuje komplexní rozsah funkcí s jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka. Díky velkému grafickému LCD displeji lze snadno odečítat naměřené hodnoty plynů v reálném čase. IntelliFlash zajišťuje kontinuální vizuální kontrolu detektoru a dodržování předpisů. GasAlert Quattro je vhodný pro širokou škálu průmyslových aplikací, včetně prostorů s omezeným přístupem. GasAlert Quattro je plně kompatibilní s automatickým testovacím a auto-kalibračním systémem MicroDock BW II.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

DETEKTOR PLYNŮ GASALERT QUATTRO

DETEKTOR PLYNŮ GASALERT QUATTRO

DETEKTOR PLYNŮ (VÝBUŠNÉ PLYNY, O2, H2S, CO) GASALERT QUATTRO

Robustní a spolehlivý čtyřplynový detektor GasAlert Quattro kombinuje komplexní rozsah funkcí s jednoduchým ovládáním pomocí jediného tlačítka.