Hasicí hřeb PH - DEFENSIVE

Kód skladu

Typ: Nový produkt

11 200 Kč

Moderní hasicí prostředek snižující škody na majetku způsobené vodou. 

Více informací

Detailní popis Hasicí hřeb PH - DEFENSIVE

Hasicí hřeb útočný se skládá z tělesa hřebu z nerezové oceli, z hrotu, který má po obvodu proti sobě na každé straně 12 děr o průměru 1,6 mm, kulového uzávěru a vtokového hrdla, které je osazeno Ms spojkou D25 na tlak 40 barů. 

Kulovým uzávěrem lze uzavřít nebo otevřít hasicí hřeb. Tento hasicí hřeb je určen ke stříkání vodou přímým nástřikem mlhy.

Manipulace s hřebem pouze v ochranných rukavicích

Při použití hřebu v uzavřeném prostoru postačí vytvořit otvor  ve dveřích, okně, ve střeše, apod., bez vstupu do hašeného prostoru vodní mlhou likvidovat požár. Toto je výhodné z hlediska bezpečnosti zasahujícího personálu a dále nedochází k přístupu vzduchu do požářiště. Vzhledem k použití cca 70 l vody za minutu dochází k úplnému vypaření této mlhoviny a tím se minimalizují druhotné škody na majetku.

Hřeb neslouží k vytvoření otvoru do tvrdých materiálů (zdivo, beton, kámen, dřevo apod.). V těchto materiálech je bezpodmínečně nutné nejdříve zhotovit otvor potřebného průměru (např. vyvrtáním nebo pomocí kladiva) pro následné použití hřebů.

Dodáváme v délkových provedeních 55 cm, 100 cm a 150 cm

Délka: 55 cm 100 cm 150 cm
Hmotnost: 1,5 kg  2,1 kg 2,6 kg
Materiál:   nerezová ocel
Výška:         21 cm
Šířka:        10 cm
Maximální tlak:        40 bar

Vzhledem k nízké spotřebě vody, pouze 70 litrů za minutu při tlaku 6 barů na trysce, snižuje vzniklé škody na majetku způsobené vodou.

Manipulace s hřebem je přípustná pouze v tlaku a tahu.
Hřeb nesmí být namáhán na ohyb. (Páčení)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.