Přenosné plovoucí čerpadlo PH - Poseidon 1 BS SUPRA

Kód skladu VV-450

Typ: Nový produkt

42 200 Kč

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Více informací

Na externím skladě - expedice do 14 dnů

Detailní popis Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Poseidon 1 BS Supra

Sestava čerpadla

Motor Briggs & Stratton 950 Series Typ čerpadla odstředivé Plovák polyetylénový monolit

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena víkem s nerezovou mřížkou, která zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 10mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Nové těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Plovák má nový „design“ a je osazen odnímatelnou přídavnou nádrží. K přenášení, manipulaci a rovněž k upevnění zajišťovací šňůry, slouží nově čtyři v plováku integrovaná madla.

Konstrukce čerpadla umožňuje běh „na sucho“ bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

Hodnoty naměřeny akreditovanou zkušební laboratoří č. 1011.2 TÚPO

HLAVNÍ TECHNICKÁ DATA:

Max. průtok 1258 l/min
Max. výtlačná výška 44 m
Výtlačný otvor Spojka B75
Motor Briggs & Stratton 950 Series
Výkon motoru 5,1 kW / 6,6 HP
Objem nádrže 3,8 l
Palivo Natural 95
Rozměry plováku (D x Š x V) 710 x 610 x 380 mm
Rozměry zařízení (D x Š x V) 710 x 610 x 410 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 26,1 kg

Po obdržení objednávky odesíláme do 14 dnů.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.