Plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 2 1500

Kód skladu VV-228

Typ: Nový produkt

54 500 Kč

Plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 2 1500

Více informací

Přenosné plovoucí čerpadlo PH-CYKLON 2 1500

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd.. Další možností použití je např. v zemědělství, na stavbách apod..
Dostatečný výkon čerpadla umožňuje současné zásobování vodou dvě proudnice typu C a jedné typu B.
POZOR: Prostory nesmí být uzavřené. Nebezpečí otravy oxidem uhelnatým.

Čerpadlo je pevně spojeno s motorem v jeden celek. Nelze tedy použít čerpadlo samostatně. Hřídel motoru prochází skříní čerpadla bez ucpávky. Skříň čerpadla je přišroubována přes nosnou desku k motoru. Čerpadlo není možné připojit k jinému typu motoru. Spodní strana skříně je opatřena víkem, které zabraňuje vniknutím nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden celek. Na vnitřní stěně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Rám čerpadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.
Recenze na Pořáry,.cz

Hlavní technická data

Max. průtok 1 540 l
Max. výtlačná výška 55 m
Výtlačný otvor Spojka B75
Motor Honda GXV 390 Výkon motoru 7,6 kW / 10,2 HP
Objem palivové nádrže 2,1 l Palivo Natural 95
Rozměry plováku (D x Š x V) 980 x 710 x 200 mm
Rozměry zařízení (D x Š  x V) 1030 x 730 x 500 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 53 kg

Sestava čerpadla

Motor: Honda GXV 390
Skříň čerpadla: Odstředivé - odlitek Al
Plovák: Polyetylén/polyuretan s madlem

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.