Plovoucí čerpadlo PH-MAMUT 2400

Kód skladu VV-287

Typ: Nový produkt

61 800 Kč

Plovoucí čerpadlo PH-MAMUT 2400

Více informací

Přenosné plovoucí čerpadlo PH-MAMUT 2400

Zařízení je určeno k dopravě velkých množství vody, čerpání lagun v důsledku záplav a povodní, plnění nádrží a cisternových stříkaček z volných vodních zdrojů atd.. Další možností použití je např. v zemědělství, na stavbách apod.

POZOR: Prostory nesmí být uzavřené. Nebezpečí otravy oxidem uhelnatým.

Čerpadlo je pevně spojeno s motorem v jeden celek. Nelze tedy použít čerpadlo samostatně. Hřídel motoru prochází skříní čerpadla bez ucpávky. Skříň čerpadla je přišroubována přes nosnou desku k motoru. Čerpadlo není možné připojit k jinému typu motoru. Spodní strana skříně je opatřena víkem, které zabraňuje vniknutím nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou A110.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden celek. Na vnitřní stěně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Rám čerpadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.

Hlavní technická data

Max. průtok 2 400 l/min
Max. výtlačná výška 22 m
Výtlačný otvor Spojka A110
Motor Honda GXV 390 Výkon motoru 7,6 kW / 10,2 HP
Objem palivové nádrže 2,1 l Palivo Natural 95
Rozměr plováku (D x Š x V) 980 x 710 x 200 mm
Rozměry zařízení (D x Š x V) 1080 x 730 x 500 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 53 kg

Sestava čerpadla

Motor Honda GXV 390 Skříň čerpadla Odstředivé - odlitek Al Plovák

Polyetylén/polyuretan odlitek s madlem

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.